Kosz na pranie

Chyba każdy przyzna, że nie można uniknąć zakupu pojemnika na nieczyste ubrania. Jest to element konieczny w każdym domu, mieszkaniu, a jego wielkości uzależniona jest od posiadanej przestrzeni. Czy jest to możliwe, aby kosz na pranie był detalem, który wyróżnia się w przygotowanej aranżacji łazienki czy garderoby? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Kosz na pranie Curver i design

Wśród panujących trendów w łazience jednym z tych, który zdobywa serca klientów, jest styl japandi. Nawiązuje do barw, które występują w naturze. Zastosowane elementy wykonane są głównie z drewna, rattanu oraz wikliny. Z kolei delikatne kolory beżowe przeplatają się z szarościami. Aranżacje łazienek pełne są pomysłów połączeń glazury imitującej drewno z płytkami w odcieniach szarości oraz bieli. Wzornictwo koszy na pranie firmy Curver daje możliwość zaprojektowania łazienki praktycznej oraz w zgodzie z panującymi trendami.

Kosz na pranie Curver Rattan Style

Pojemnik na pranie nie musi być mało estetyczny. Może stać się elementem, który podkreśli zaaranżowane pomieszczenie. Kosz na pranie Curver z serii Rattan Style doskonale połączy się z trendami panującymi w aranżacji łazienek. Możliwość wybrania koloru stwarza ogromną przestrzeń do rozwijania pomysłów. Pojemnik został wykonany z tworzywa sztucznego, co sprawia, że jest praktyczny w utrzymaniu czystości. Przeplatany wzór imitujący rattan pozwala na swobodny przepływ powietrza przez tkaniny.

Gdzie postawić pojemnik  na pranie?

Firma Curver przygotowała model koszy na pranie, również z myślą o posiadaczach garderoby. Również i tam można postawić pojemnik na ubrania. Zamknięta pokrywa nie wpłynie na odbiór estetyki danej przestrzeni. W ofercie producenta można znaleźć także otwarte kosze na pranie, które sprawdzą się podczas wieszania wypranej pościeli na zewnątrz domu czy mieszkania. Taki przedmiot ułatwi również zebranie i poskładanie ubrań przygotowanych do schowania. Imitacja rattanu sprawia, że kosz na pranie nie jest elementem nagannym w pomieszczeniu. A nawet przeciwnie, stanowi element dekoracyjny podkreślający styl całej aranżacji.

Wielkość oraz rodzaj koszy na pranie Curver można wybrać i dostosować do posiadanego metrażu danego pomieszczenia. Producent zadbał o liczne aspekty przy produkcji pojemników na pranie; względy estetyczne, praktyczne, jak i ekonomiczne. Taki kosz w łazience czy garderobie to już nie tylko praktyczny i konieczny dodatek. Kosz na pranie Curver to element, który harmonijnie łączy się z zaprojektowanym pomieszczeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here