Nadaj charakteru swojej przestrzeni

Bardzo często narzekamy na to, że wystrój naszego domu czy mieszkania jest nijaki i nie ma określonego charakteru. Gdy w meble zaopatrujemy się w popularnych sieciach sklepów meblowych, czasami można odnieść wrażenie, że każde pomieszczenie wygląda tak samo. W tym przypadku warto więc zainwestować w jeden lub dwa elementy, które będą unikalne, podkreślą styl danego pomieszczenia, a przede wszystkim wyrażą Was i Waszą pasję. 

Jeden unikalny element meblowy

Niezależnie od tego, czy Wasz dom lub mieszkanie posiada styl nowoczesny, klasyczny czy eklektyczny, powinniście ulokować w nim jeden element, który będzie definiował całe pomieszczenie i zwracał na siebie uwagę poprzez swój niepowtarzalny design. Taki właśnie efekt mogą wywołać designerskie meble, które zazwyczaj wykonywane są na zamówienie bądź ich ilość wyraża się w sztukach, a nie w tysiącach. Mebli takich z powodzeniem można szukać na aukcjach, w sklepach internetowych lub w antykwariatach, jednak ta ostatnia opcja może okazać się również bardzo droga. Najlepiej więc stale przeglądać strony internetowe z inspiracjami wnętrzarskimi, które zazwyczaj oznaczają studio meblarskie, w którym dany mebel wykonano. Jeden, wyjątkowy element w postaci np. designerskiego stolika w salonie może sprawić, że całe mieszkanie nabierze np. urbanistycznego, surowego czy też klasycznego klimatu.

Wyjątkowy sprzęt

Jeśli jednak chcecie wydać nieco więcej pieniędzy na wystrój swojego wnętrza bądź nie chcecie inwestować w drogocenne meble, do podkreślenia charakteru Waszego mieszkania skutecznie może przyczynić się również oryginalny sprzęt RTV i AGD. Obecnie na rynku możemy spotkać wiele urządzeń, które posiadają barwy nieco inne niż standardowa biel. Są to przede wszystkim czarne lub czerwone pralki świetnie podkreślające nowoczesny styl łazienki w ciemnych barwach oraz pastelowe, klasyczne lodówki, które stylizowane są na te sprzed kilkudziesięciu lat. Ten ostatni trend bardzo mocno uwydatni klasyczny wystrój mieszkania, podobnie jak klasyczna kuchenka gazowa z ozdobnymi kurkami czy też starodawny czajnik z dużym uchwytem. To wszystko sprawia, że mimo bardzo prostego umeblowania, sprzęt dodaje wnętrzu smaku.    

Twoja pasja w centrum Twojego wnętrza

Posiadanie pasji jest jedną z najcenniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka. Dla jednego pasją może być jego praca, firma czy też prowadzenie domu, dla drugiego samochody lub sport. Niezależnie od preferencji warto w swoich pomieszczeniach podkreślić swoją miłość do danego hobby, lokując w nich gadżety związane z daną dziedziną. W przypadku wszelkiego rodzaju sportów mogą to być np. designerskie lampy w kształcie piłki czy też kasku, a jeśli jesteście fanami motocykli – warto poszukać np. stolika kawowego nawiązującego swoim wyglądem do sportów motorowych. Takie uwydatnienie swojej pasji sprawia, że będziecie czuli się w swoim mieszkaniu swojsko, swobodnie i wreszcie jak u siebie. Szczególnie, gdy osoby, z którymi mieszkacie podzielają Wasze pasje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here