Ceramika i szkło

Do niedawna płytki ceramiczne kojarzyły się jedynie z wystrojem łazienek i kuchni. Obecnie nowoczesne płytki ceramiczne i szklane równie często można spotkać w innych miejscach, w tym także w salonach. Produkty te są uniwersalnym materiałem dekoracyjnym, m.in. dzięki różnorodności oferowanych wzorów i kolorów. Popularne są zarówno błyszczące, polerowane, jak i matowe, strukturalne oraz szklane. Urozmaicone wzornictwo współczesnej ceramiki daje możliwość efektownego zagospodarowania każdej przestrzeni.

Funkcjonalne i estetyczne

Płytki ceramiczne to doskonałe rozwiązanie, jeśli planujemy zaaranżować niemal każde wnętrze. Nowoczesne płytki dostępne są w wyjątkowo szerokiej gamie wzorów i kolorów. 

Chcemy urządzić kuchnię, łazienkę  lub salon w nowoczesnym, jednocześnie inspirującym i uniwersalnym stylu?

W takim przypadku warto postawić na najwyższą jakość płytek i takie też wzornictwo, klasyczne, opierające się zmiennej modzie. Tego rodzaju płytki znajdziemy m.in. w bogatych kolekcjach znanej marki Paradyż.

To płytki, które słyną z jakości i estetyki. W asortymencie Paradyż znajdziemy wzory i kolory zarówno klasyczne, jak i nowatorskie. Obok takich dominujących barw jak szary, grafit, antracyt, biały, czarny, brązowy, beż, uwagę zwraca także czerwień, patchwork, drewno czy marmur.

Produkty oferowane są w wielu wymiarach i kompletach – w jednej linii znajdziemy zarówno płytki ścienne, podłogowe, jak i urozmaiconą kolekcję dekorów.

Płytki i metraż

Płytki ceramiczne i stanowiące pewnego rodzaju alternatywę płytki szklane, mają tę szczególną i docenianą przez designerów cechę, że można je dopasować do niemal każdego wnętrza.

Kiedyś nie było to tak oczywiste. Dzisiejsze, nowoczesne technologie wytwarzania płytek, pozwalają wydobyć z nich wszystkie możliwości. Marka Paradyż oferuje płytki z połyskiem, lekko polerowane, płytki matowe, strukturalne i ze szkła. 

Kolor i wzór nanoszone są na różną strukturę – inaczej będzie się prezentowała np. biała płytka z połyskiem, zupełnie inaczej w wydaniu matowym, a  jeszcze inne wrażenie zrobi biel na płytce strukturalnej. 

Dobierając kolor i strukturę płytek do danego pomieszczenia, warto mieć na uwadze to, jakie są jego warunki techniczne. Płytki pasują zarówno do dużych i prostych przestrzeni, jak i do niewielkich pokoi, kuchni, łazienek, przedpokojów, których ściany są spadziste, z załamaniami itp.

Tajemnicą sukcesu, czyli dobrania najlepszych płytek, jest zwrócenie uwagi na ich barwę i typ. Przykładowo: jeśli chcemy optycznie powiększyć przestrzeń, warto wybrać dość duże płytki w kolorze jasnym, z połyskiem.

Niebanalny efekt uzyskamy, łącząc różne typy i rozmiary płytek. Warto jednak pamiętać o tym, aby nie mnożyć nadmiernie ani kolorów, ani faktur.

Z płytkami Paradyż, dostępnymi m.in. w sklepie Płytki24.pl, odmienimy styl każdego miejsca, sprawiając, że stanie się ono niebanalne i atrakcyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here