home staging cennik

Każdego roku wzrastają ceny mieszkań i widać to wyraźnie nie tylko na rynku pierwotnym, ale również tym wtórnym. Okazuje się, że inwestycja w nieruchomość jest dzisiaj doskonałym pomysłem na pomnażanie pieniędzy. Właściciele mieszkań, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość, muszą zdawać sobie sprawę, że nawet niewielkie zabiegi kosmetyczne posiadanych wnętrz mogą sprawić, że takie nie tylko spodobają się większej liczbie potencjalnych klientów, ale też zostaną wycenione lepiej. Za dobrze przygotowane mieszkanie typowo pod sprzedaż można uzyskać wyższą cenę. Warto więc zainteresować się usługą home staging. Cennik tego rodzaju realizacji nie jest wygórowany, jeśli uwzględnimy korzyści, na jakie można liczyć.

Home staging – charakterystyka

Home stager to osoba, która przygotuje Twoje mieszkanie typowo pod sprzedaż. Nie chodzi tutaj o wykonanie generalnego remontu, ale raczej o zabiegi kosmetyczne, które nie wymagają wysokich nakładów finansowych.

Home staging wykonuje się jeszcze przed zrobieniem zdjęć ofertowych. Chodzi o to, by wywołać zwiększone zainteresowanie daną nieruchomością na rynku sprzedażowym. Istotą jest pokazanie potencjału danej nieruchomości przy zastosowaniu drobnych zabiegów kosmetycznych. Czasem wystarczy przemeblowanie albo dodanie kilku elementów dekoracyjnych, by mieszkanie nabrało zupełnie innego klimatu. Wszystko po to, by zwiększyć szansę na szybko sprzedaż albo zwiększenie jego szacowanej wartości.

Pamiętajmy, że nie każdy właściciel mieszkania ma wyczucie estetyczne i dobry gust. Nie każdy też zna aktualne trendy i ma czas, by właściwie zaaranżować wnętrza. Właśnie po to jest home staging. Wrocław i wszystkie inne duże miasta w Polsce na szczęście posiadają grono fachowców, którzy takie usługi oferują. Najczęściej to doradcy zatrudnieni w biurach nieruchomości oraz projektanci, którzy posiadają własne biura projektowe.

Okazuje się, że usługa home staging, która cieszy się tak ogromną popularnością w Stanach, również w naszym kraju znalazła ogrom zwolenników. Czy wiesz, że na specjalne przygotowanie mieszkania pod sprzedaż decyduje się dzisiaj nawet 30% właścicieli nieruchomości? Cena za wykonanie tejże usługi jest niska, jeśli weźmiemy pod uwagę możliwe, oczekiwane i realne efekty jej przeprowadzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here