Galeria Top Meble

Czas poszukiwania elementów wystroju warto możliwie skrócić i uprzyjemnić. Może ono zająć wiele czasu, jeśli w planie jest szczegółowe zaplanowanie rozmaitych części aranżacji. Właśnie z takich względów powstała Galeria Top Meble. W tym miejscu można znaleźć wszystko, czego potrzebuje osoba aranżująca wnętrze. Niezależnie od tego, czy mowa o kuchni, sypialni czy gabinecie – to doskonałe miejsce do namacalnego obejrzenia i przetestowania produktów.

Wykończenie wnętrz

Aranżacja pomieszczeń zaczyna się już od podstaw – ściany, podłogi czy drzwi mają przeogromne znaczenie. Są swego rodzaju płótnem, na którym można projektować dalsze poczynania. Galeria Top Meble proponuje w tym celu zajrzeć do salonu IP Professional, w którym znajdują się towary cenionych producentów z Polski i z zagranicy. Profesjonalna obsługa dotyczy zarówno pomocy w wyborze artykułów, jak i w montażu. Wykończenie wnętrz staje się wygodne i kompleksowe. Poczynając od drzwi, obić ściennych, paneli podłogowych, podłóg drewnianych czy akcesoriów do ich pielęgnacji, a skończywszy na listwach przypodłogowych i dylatacyjnych.

Meble na wymiar i nie tylko

To oczywiste, że w Galerii Top Meble można zakupić meble. Wyposażenie każdego pomieszczenia domu można zaplanować w kilku oferowanych salonach. Łącznie jest to piętnaście lokali usługowych, w których do nabycia są m.in.:

  • meble wypoczynkowe takie jak sofy, kanapy i fotele,
  • krzesła i stoły, nie tylko do kuchni,
  • łóżka i materace do wygodnego spania,
  • specjalnie przygotowane meble do łazienki,
  • różnego rodzaju szafy.

Udogodnieniem dla wymagających klientów jest możliwość skorzystania z usługi wykonania mebli na wymiar. Jest to wariant dla osób, które dysponują ograniczoną przestrzenią lub mają specyficzne potrzeby z innych powodów. Takie meble są unikatowe i niepowtarzalne. Galeria Top Meble proponuje w tym celu ponad dwudziestoletnią firmę MABOR, która – prócz dostarczania pojedynczych produktów – oferuje kompleksowe urządzanie wnętrz. W zakresie mebli kuchennych warto skorzystać z usług marki Kuhlmann, która specjalizuje się właśnie w tym zakresie. Nowoczesny design i funkcjonalne rozwiązania idą w parze z niemieckim wykonaniem. Dzięki indywidualnemu podejściu firma optymalnie wykorzystuje posiadaną przez klienta przestrzeń kuchenną.

Akcesoria do domu

W Galerii Top Meble można też przystąpić do ostatnich działań dekoracyjnych w swoim domu. Dzięki skorzystaniu z wizyty w Urban Collection można wspaniale wykończyć łoża małżeńskie lub łóżka młodzieżowe, nabywając odpowiednie wezgłowia czy moduły ścienne. Taki produkt nada wyjątkowego charakteru każdej sypialni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here