Multiramka – oryginalny pomysł na prezent

Prezenty nie muszą wiązać się z ogromnymi wydatkami i najnowszymi gadżetami. Często najlepsze prezenty to te wykonane samodzielnie, od serca. Jednym z rodzajów takich upominków jest seria zdjęć – może to być specjalna sesja zdjęciowa, ale czasami wystarczy po prostu kilka zdjęć ze wspólnego wyjazdu czy ważnego wydarzenia. Jeżeli chcemy podarować komuś takie zdjęcia, dobrze jest zadbać o odpowiednią oprawę – mamy wiele możliwości, od formy książkowego albumu po oprawienie w ramy. Przyjrzyjmy się szczególnemu rodzajowi ramy – multiramce.

Czym jest multiramka?

Multiramka to nic innego niż kilka ramek połączonych w jedną konstrukcję. Zwykle jest to kilka opraw o różnych formatach, spójnych stylistycznie – choć bywają w różnych kolorach. Zapewnia to jednolity sposób oprawienia wszystkich fotografii lub obrazków i dość kompaktową formę – trudno byłoby aż tak ciasno zawiesić koło siebie osobne obrazki.

Podobnie jak inne typy opraw, multiramka występuje w różnych stylach, od retro i rustykalnego po nowoczesny, skandynawski czy minimalistyczny.

Multiramka w porównaniu ze zwykłymi ramkami ma kilka zalet – najważniejsze to konieczność wykonania jednego otworu zamiast kilku, łatwość przeniesienia całej wystawy obrazków w inne miejsce oraz niebanalny wygląd – wiele osób odruchowo ustawia zdjęcia w równych rzędach. Multiramki zazwyczaj ułożone są z uwzględnieniem przesunięcia, więc – przy zachowaniu pionu i poziomu – całość ma bardziej kreatywny charakter.

Do jakiego wnętrza będzie pasować multiramka?

Multiramki wykonywane są w różnych stylach, z rozmaitych materiałów i z miejscem na więcej lub mniej zdjęć. Wszystko zależy więc od nas – jeżeli kupujemy taką oprawę z myślą o kimś innym, warto jednak starannie wygrać styl, w jakim wykonana jest multiramka, by jak najlepiej prezentowała się na ścianie. Niektóre sklepy, takie jak ten, https://www.oprawiamy.pl/c79,multiramki-i-fotogalerie posiadają wyszukiwarkę umożliwiającą filtrowanie opraw według pożądanego stylu. Umożliwia to idealne dopasowanie oprawy do docelowego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here