Naprawa i konserwacja mebli

Naprawa i konserwacja mebli to usługa, która nigdy nie straci na popularności: pozwala zachować drogie naszym sercom rzeczy, a także mądrze dysponować budżetem przeznaczonym na odnowienie mieszkania, gdyż usługi fachowych meblarzy kosztują nawet 70% mniej niż zakup nowych elementów wyposażenia wnętrz.

Profesjonalna renowacja wnętrz we Wrocławiu

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, renowację mebli możesz zamówić pod tym linkiem. We własnym warsztacie fachowcy wykonują nawet najbardziej skomplikowane naprawy, w tym podejmują się zleceń związanych z przywróceniem estetyki i funkcjonalności antyków.

Usługa renowacji jest świadczona kompleksowo, czyli wystarczy, aby właściciel umieścił zamówienie, a wszystkie kwestie związane z zabraniem, remontem i zwrotem mebli biorą na siebie pracownicy warsztatu. Klient nie musi martwić się także naprawą zamków, wymianą szkła lub poszukiwaniem odpowiednich klamek.

Dlaczego warto zlecić renowację mebli profesjonalistom?

Przekazując swoje meble prawdziwym fachowcom można mieć pewność, że zadbają o każdy szczegół i nie zepsują unikatowego przedmiotu. Zakres usług ekspertów obejmuje:

  • Analizę mebli z wykorzystaniem programów komputerowych dla renowatorów, pozwalających ustalić pierwotny wygląd i materiały, które są niezbędne do wykonania renowacji;
  • Poszukiwanie materiałów niezbędnych do realizacji usługi;
  • Oklejanie, odnawianie koloru, tapicerowanie itp;
  • Przywrócenie pierwotnych funkcji mebli;
  • Kontrolę jakości zrealizowanych prac, przekazanie odnowionych mebli do klienta.

Usługi fachowców, którzy wykazują się znajomością różnych technik i posiadają umiejętność pracy z rzadkimi materiałami, mają przystępną cenę, możliwa jest także renowacja mebli na raty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here