Ramki na zdjęcia – doskonały pomysł na prezent

Bardzo często, szukając pomysłu na prezent wspinamy się na wyżyny swojej wyobraźni i szukamy coraz to oryginalniejszych rozwiązań, które zadowolą świętującego. Istnieje jednak wiele prostych w swojej formie podarunków, zawsze wywołujących radość i uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Jednym z takich upominków jest ramka ze zdjęciem dokumentującym jakąś wyjątkową chwilę.

Prezent w postaci ramki na zdjęcia to bardzo oryginalny pomysł, który jest zarówno wyjątkową ozdobą wnętrza, a także piękną pamiątką. Z pewnością okaże się stałym elementem wystroju wnętrza, w przeciwieństwie do ozdobnych figurek, świeczników czy szkatułek, które bardzo szybko wychodzą z mody. Ramka ze zdjęciem to z kolei prezent prosto z serca, dlatego na pewno zostanie doceniony przez osobę, którą zechcesz nią obdarować.

Stwórz wyjątkową kompozycję najpiękniejszych zdjęć

Twój prezent w postaci ramek może składać się zarówno z jednego, jak i kilku elementów. Wszystko zależy od okazji. Jeśli ma to być podarunek dla rodziców lub dziadków, możesz stworzyć samodzielny kolaż z ramek różnej wielkości, w których znajdą się zdjęcia wszystkich dzieci albo wnuków. Takie drzewo genealogiczne w postaci zdjęć będzie z pewnością wspaniałą pamiątką. Obdarowani mogą umieścić ramki zarówno na ścianie lub ustawić na półce czy komodzie. Dzięki temu, że kolaż będziesz tworzyć samodzielnie, możesz dowolnie dobrać ilość ramek w zależności od liczby zdjęć, które chcesz podarować. Ramki w różnorodnych kształtach, rozmiarach i kolorach znajdziesz na ramka.pl.

Gotowe multiramy – prezent last minute

Jeśli nie masz czasu lub pomysłu na stworzenie własnej kompozycji zdjęć, możesz skorzystać ze świetnej alternatywy dla tego rozwiązania, czyli multiramy. To bardzo praktyczna opcja, ponieważ masz tu jedną dużą ramkę, w której znajduje się miejsce na kilka zdjęć w różnych rozmiarach. Takie 2w1 może okazać się też lepsze dla osoby obdarowywanej, ponieważ będzie jej znacznie łatwiej znaleźć miejsce na taką ramkę. Multirama świetnie sprawdzi się jako prezent dla przyjaciela, w którym umieścisz Wasze wspólne wspomnienia ze szkoły czy wakacji, ale także dla drugiej połówki na rocznicę czy walentynki. Bogaty wybór różnorodnych multiramek znajdziesz na: https://www.ramka.pl/multiramy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ramek?

Decydując się na stworzenie kolażu z ramek na zdjęcia, z pewnością będziesz zastanawiać się, jaki kolor czy wzór wybrać, by prezent pasował do wystroju wnętrz osoby, którą zamierzasz obdarować. Najlepiej zdecydować się na neutralną opcję, czyli biel. Wkomponuje się bowiem w każdą stylistykę – zarówno nowoczesną, klasyczną, rustykalną, jak i skandynawską. Pamiętaj także o tym, by wybierać różne rozmiary i kształty ramek. Dzięki temu kolaż będzie wyglądał dużo ciekawiej i różnorodniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here