Bogata oferta płytek ceramicznych, na które nie trzeba długo czekać

0
1103

Płytki ceramiczne to rodzaj artykułu budowlanego i dekoracyjnego, nad którego wyborem powinniśmy się zastanowić przez dłuższą chwilę. Jest to produkt trwały i zamontowany tak, by móc służyć nam przez długi okres. Dlatego zanim podejmiemy ostateczną decyzję, warto sprawdzić jakie są trendy na rynku oraz zastanowić się co będzie pasowało do remontowanego wnętrza. Czy ma to być pomieszczenie urządzone w tradycyjnym czy nowoczesnym stylu.

Gdzie kupić eleganckie płytki ceramiczne?

Niezwykle bogata i atrakcyjna oferta płytek ceramicznych znajduje się na stronie internetowej sklepu Domus Ceramika, która dostępna jest pod adresem https://domus-sklep.pl/. Firma Domus Ceramika ma swoją siedzibę w Strzelcach Opolskich i od 1991 zajmuje się importem płytek ceramicznych.

Istotnym walorem sprzedawcy jest posiadanie rozległej przestrzeni magazynowej, dzięki czemu płytki są regularnie składowane i dostępne dla polskich odbiorców w bardzo krótkim czasie. Czas oczekiwania jest zatem niezwykle krótki.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i obserwacji potrzeb klientów, Domus Ceramika przygotował swoją stronę internetową w sposób przyjazny dla odbiorcy. Od lat na stronie dostępny jest blog wnętrzarski. Prowadzone na bieżąco wpisy informują o aktualnych trendach oraz przydatnych rozwiązaniach w zakresie wystroju domu.

Oferowane przez sklep produkty zostały podzielone według kategorii przeznaczenia płytek, według cechy charakterystycznej płytki ceramicznej, kategorii producenta oraz konkretnych kolekcji płytek ceramicznych. Dużym ułatwieniem w poszukiwaniu wymarzonych płytek jest także możliwość filtrowania płytek według ich wielkości (formatu)

Jakie rodzaje płytek są dostępne w ofercie?

Jeśli chodzi o rodzaje płytek ceramicznych według kategorii przeznaczenia, to w sprzedaży znajdują się płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki podłogowe oraz płytki klinkierowe.

Nie ma co ukrywać, ale przy zakupie płytek ceramicznych w dużej mierze kierujemy się ich wyglądem. Oferta Domus Ceramika jest naprawdę imponująca. W asortymencie znajdują się płytki retro i vintage, płytki marokańskie, płytki chevron (pojedyncze płytki przystosowane do układania w tak zwaną jodełkę), płytki wzorzyste i patchworkowe, płytki ortogonalne, płytki heksagonalne, płytki trójwymiarowe, płytki lastryko, mozaiki dekoracyjne. Dostępna jest także szeroka oferta płytek imitujących cegłę, drewno, beton, kamień, marmur, metal.

Oferowane produkty robią wrażenie. Do wyboru są płytki o wyglądzie tradycyjnym, ale w ofercie jest także bardzo dużo płytek pasujących do wnętrz nowoczesnych, a nawet modernistycznych. W tym jednym sklepie można zaopatrzyć się w płytki do wszystkich pomieszczeń. Z pewnością znajdzie się tu swoje upragnione płytki ceramiczne w przystępnej cenie. Godna polecenia jest także możliwość wizualizacji wybranych płytek ceramicznych w wirtualnym wnętrzu.

Czy w asortymencie znajduje się także wyposażenie?

Na stronie internetowej sklepu Domus Ceramika, oprócz płytek ceramicznych, znajduje się również imponująca oferta wyposażenia łazienki oraz kuchni. W sprzedaży znajdują się baterie kuchenne i łazienkowe, wanny, brodziki, kabiny i drzwi prysznicowe, odpływy, syfony, korki oraz akcesoria łazienkowe, takie jak półki, haczyki, szczotki WC.

Wszystkie znajdujące się w ofercie produkty pochodzą od renomowanych producentów. Zatem korzystając z oferty Domus Ceramika, mamy szansę wyboru najlepszych produktów bez wychodzenia z domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here