Nietuzinkowe regały? Zamów u stolarza!

0
1622

Wśród ofert sklepowych jest niezliczona ilość mebli. Poszukując tego asortymentu udajemy się do salonu meblowego i nabywamy meble. Lecz czasem mimo bogatej oferty meble ze sklepu nam nie pasują. I wtedy decydujemy się na przykład na regały na zamówienie u stolarza. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy zależy nam na określonym kształcie i wzorze regału. Albo wtedy, gdy liczy się każdy centymetr, gdyż ograniczeni jesteśmy metrażem. I wówczas najwłaściwszy meblem w naszym salonie będzie dopasowany regał z zakładu stolarskiego.

Regały na zamówienie u stolarza

Na wymiar można zamówić u stolarza nie tylko regał pokojowy, ale również meble kuchenne mogą być wykonane pod wymiar. Często tak się właśnie zdarza w aranżacji kuchni, bo kuchnie mamy różne pod względem metrażu. I nie wszystkie są jednakowo obszerne. I takie rozwiązanie problemu, jak meble na wymiar jest dość często praktykowane w polskich domach. Zamówiony regał na wymiar w stolarni lub zamówione umeblowanie do innego pomieszczenia rozwiąże kłopot. I mebel długo będzie cieszył swoją funkcjonalnością, a zapewne i estetycznym wyglądem. Meble na zamówienie dają możliwość nabywcy decydowania o materiale i nawet zaprojektowania wyglądu mebla, jego pojemności, wysokości, koloru, oraz wykończeń. Aby wybrać sprawdzonego stolarza, możemy popytać po rodzinie lub poszukać w Internecie, np. na Fixly.

Meble na zamówienie zawsze dostosowane są do indywidualnych oczekiwań odbiorców. Jedynym mankamentem w tym szczęściu może być to, że nie należą one do tanich. Są unikatowe, wykonane z solidnego materiału i w detalach wykończone do perfekcji, ale są drogie. Bo ręczna praca, dobry materiał i perfekcyjna robota muszą kosztować. Lecz, gdy ktoś marzy o takim, a nie o innym meblu, to warto nawet zaciągnąć pożyczkę i zamówić u stolarza wymarzone meble. Mebli nie kupujemy przecież co roku, lecz raz na kilka lub nawet kilkadziesiąt lat. Więc warto się zapożyczyć, zamówić meble u stolarza, a potem napawać się ich pięknym wyglądem przez długie lata. I na dodatek mieć je funkcjonalne, gdyż sami możemy zaprojektować ilość i pojemność szafek, szafy, półek. Meble na wymiar, to doskonały pomysł również wtedy, gdy zależy nam na zapełnieniu wnęki w ścianie, którą chcemy przeznaczyć na szafę, czy schowek.

Jakie są ceny mebli u stolarza zastanawia się wielu przyszłych jego klientów ? Ceny mebli u stolarza są zróżnicowane, lecz najczęściej są one dużo wyższe niż w sklepie. I wahają się od tysiąca do kilku tysięcy. Jednak gdybanie o cenie nie ma sensu. Najlepiej oceni to stolarz po wywiadzie przeprowadzonym z kupującym, który będzie dotyczył oczekiwań klienta. Jedno jest pewne, że u stolarza wszystko jest do negocjacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here